כירופרקטיקה

מהי כירופרטיקה אמיתית ? רובנו לא מבינים את משמעות העבודה של כירופרקטור, מהסיבה לא נחשפנו בחיינו לתחום הזה, זהו תחום ששוכן בין עולם הרפואה המערבית לבין עולם הרפואה ההוליסטי, כאמור כירופרקטור לומד בבית ספר לרפואה אך שונה מחומר הלימוד לגבי תעשיית התרופות ומשככי הכאבים.

מכאן והלאה כל כירופרקטור לוקח את התחום למקום הנכון, רובם מפספסים את ההבנה שזהו תחום מציל חיים, מאמר קצר מבית היוצר של ד"ר ברגמן:

"כל כירופרקטור שונה למרבה הצער, ישנם מעל 200 טכניקות שונות ורבים מהן אינם יעילות , ואינן מתקנות את הבעיות בעמוד השדרה, הטכניקות שבהן אני משתמש במשרדי הן ייחודיות במיוחד, הן תוכננו במיוחד כדי לתקן את מבנה עמוד השדרה ולשחזר את זרימת העצבים בכל הגוף. פחות מ -10% מהכירופרקטורים בעולם עושים מה שאני עושה, זה באמת שווה לקחת זמן לעשות את המחקר שלך לפני שתירשם לטיפול כירופרקטי.
עבור כל מטופל שאני מטפל בו, אני לוקח צילומי רנטגן של עמוד השדרה כולו, מנתח אילו בעיות מבניות קיימות, מנתח את ההיסטוריה הרפואית, בודק את עמוד השדרה ומתייחס אליך בהתאם לממצאים שלי, בדרך כלל, ב 90 ימים של טיפול אני אקח צילום רנטגן נוסף כדי לוודא שאנחנו עושים את השינויים הנכונים בעמוד השדרה שלך, בדרך כלל, אנשים "יוצאים" מתוך הכאבים בתוך פחות משבוע ואז אנחנו מתחילים לראות שינויים מבניים מסיביים בתוך 90 ימים, כמובן תלוי במקרה. 
כאשר אני אומר "בדיקת מערכת העצבים" או "אספקת עצב תקין" אני מתכוון ללכת לכירופרקטור מנוסה באזור שלך שבו הרופא "ינתח" את עמוד השדרה שלך ואת מערכת העצבים עם צילומי רנטגן, , ואולי אפילו משטח EMG – electromyography אשר מודד את הפעילות החשמלית של השרירים שלך, והיא תנתח את עמוד השדרה ואת מערכת העצבים שלך, ביכולתה לזהות את הבעיות הבסיסיות אשר התסמינים שלך מפיקים. ואז לתקן את הבעיות האלה באמצעות טכניקות כירופרקטיקה נכונות שיעצבו מחדש את המבנה של עמוד השדרה, היפוך לאחור, ולקבל אותך בחזרה בריא חַיִים.
אתה יכול להשתמש בשאלות אלה כדי למצוא את הכירופרקטור הטוב ביותר האפשרי באזור שלך:אם הם עונים לפחות 5 עם כן, אז אתה יכול להיות בטוח שמצאת כירופרקטור הגון.
האם אתה לוקח צילומי רנטגן ? (חיוני כדי למצוא את בעיות בתת-תזוזות)
האם אתה מבצע רישומים של צילומי רנטגן ? (מראה היכן להתאים)
האם אתה מבצע צילומי רנטגן לתעד שינוי  מבנה תוך כדי הטיפול ?
האם יעד הטיפול שלך הוא לעצב מחדש ולהחזיר את העקומות הטבעיות ?
האם אתה מכיר תיקון של פציעות דיסק ?
האם אתם עובד על מטופלים לאחר ניתוח ?
אתה יכול לרפא דלקת פרקים ?

ישנם מעל 200 טכניקות שונות , כולל התמחויות רבות, ורבים מה אינן יעילות לתיקון הבעיות הבסיסיות בעמוד השדרה ומערכת העצבים שגורמות למחלות. המונח "כירופרקטיקה מתקנת" משמש עבור כירופרקטורים המתמקדים בעיצוב מחדש של מבנה עמוד השדרה, שחזור ביומכניקה רגילה, והמרצת מערכת העצבים כדי לקדם ריפוי ותפקוד תקין. ישנם מעט מאוד כירופרקטורים  שפועלים בטכניקות.
כירופרקטיקה היא המקצוע הרפואי הטבעי הגדול ביותר אשר מנצל טכניקות ספציפיות כדי להעביר המפרקים טווח פרה-פיזיולוגי של תנועה כדי לשחזר את התנועה הנכונה ולעורר את מערכת העצבים.
נטורופתיים תפקידם ליצור שינויים תזונתיים ואורח חיים יחד עם תרופות הומיאופתייות כולל תוספי מזון, תמציות צמחים, תרופות צמחיות כדי לרפא את הגוף באופן טבעי.
אוסטאופתים בהרבה מקרים רושמים תרופות וטיפולים פיזיים בדומה לשיטה שבה הרופאים מטפלים בחולים שלהם, עם זאת, אחוז קטן של אוסטאופתים מנצל טכניקות דומות של כירופרקטיקה כדי לתפעל את עמוד השדרה"

 

"כירופרטיקה אמיתית מצילה חיים" – לחצו להרצאה מרתקת