Vitamin D

איך קרם הגנה יכול לגרום לסרטן, ולא השמש עצמה:
הקיץ מרגיש רחוק מאוד, אבל זה אף פעם לא מוקדם מדי להתחיל לחשוב על הגנת העור שלכם. עבור רוב האנשים, זה אומר לכסות את עצמם בקרם הגנה, ואיזה מסעות שיווק ארגוניים לעודד בכל צעד עבור זה.
עם זאת, בעוד שאנחנו אכן צריכים הגנה כדי למנוע כוויות שמש, חסימת השמש לחלוטין היא לא אידיאלית.
חשיפה לשמש עשירה בויטמין D, היא מציעה מספר יתרונות בריאותיים אחרים, כולל, למרבה הפלא, מניעת סרטן.
לימדו אותנו לפחד מפני השמש, וכתוצאה מכך, מבוגרים וילדים בוחרים להבריח את עצמם לאמבט של כימיקלים רעילים, שמשבשים את הורמונים.
המדע הוכיח זמן רב כי מה שמרחנו על העור שלנו בסופו של דבר נכנס לגוף שלנו, ומהר.
מחקרים רבים מכל רחבי העולם בחנו את השפעת קרם ההגנה על גופנו, הערכת החומרים שלו וכיצד הוא חודר ונקלט לתוך העור לאחר המריחה.
מחקר אחד, שנערך בפקולטה לרוקחות באוניברסיטת מניטובה, קנדה, ביקש לפתח שיטה לכימות סוכני מסנן קרינה.
התוצאות הראו חדירה משמעותית של כל סוכני קרם ההגנה לתוך העור, כלומר כל הכימיקלים האלה נכנסים ועוברים רקמות מרובות בתוך הגוף.
לעומת זאת, מחקר שפורסם בפרספקטיבות לבריאות סביבתית הראה ירידה משמעותית בכימיקלים משבשים הורמונים הנמצאים בדרך כלל במוצרי טיפוח אישי לאחר שהמשתתפים עברו למוצרים "נקיים".
כימיקלים אלה כוללים oxybenzone, triclosan, פרבנים, פתלטים, ועוד.
אז, השאלה הבאה הופכת להיות כזו , החומרים המשמשים קרם הגנה נכנסים אל הדם שלנו, יש צורך להיות מודאגים ?
המדע שניתן לנו על ידי התאגידים הרווחיים ממכירת קרם הגנה אומר לא…..
עם זאת, אנו יודעים כי הכימיקלים השונים הנמצאים בתוך מסנני קרינה הם רעילים, ואנו יודעים כי העור שלנו סופג את כל מה שהנחנו עליו.
להלן כמה דוגמאות של כימיקלים אלה:
אוקסיבנזון:
זה למעשה להיות מרכיב מטריד ביותר שניתן למצוא ברוב מסנני הקרינה הפופולרים.
הוא סופג ביעילות אור אולטרה סגול, הוא מסוגל גם לגרום להפרעה הורמונלית ונזק לתאים, אשר יכולים לקדם סרטן.
לפי קבוצת העבודה הסביבתית:
בשימוש בOXYBBZONE , הגוף מקבל לתוך מחזור הדם כימיקלים וזה TRIGGER לתגובות אלרגיות. מחקר אחד קשר בין אוקסיבנזון לאנדומטריוזיס אצל נשים זקנות; אחרים מצאו את זה עם נשים עם רמות גבוהות של אוקסיבנזון במהלך היריון היו נמוך יותר תינוקות במשקל לידה.
ישנם מחקרים רבים:
לדוגמה, מחקר אחד שנעשה על ידי המחלקה לאנדוקרינולוגיה קלינית וניסויית באוניברסיטת גטינגן בגרמניה, ציין השפעות רגולטוריות על ביטוי קולטן ל- oxybenzone המצביע על הפרעה אנדוקרינית (הורמונלית).
מחקר של המכון לפרמקולוגיה וטוקסיקולוגיה מאוניברסיטת ציריך קבע כי oxybenzone עשוי גם לחקות את ההשפעות של האסטרוגן בגוף ולקדם את הצמיחה של תאים סרטניים.
מחקר של מעבדות קרן הסרטן של קווינסלנד, שנערך במכון קווינסלנד למחקר רפואי באוסטרליה, הכיר בחשיבות של ספיגה סיסטמית של מסנני קרינה.
חוקרים גילו כי oxybenzone עיכבה את צמיחת התאים ואת סינתזת ה- DNA ואת התקדמות מחזור מפגר הראשון של ארבעת השלבים של מחזור התא. הם קבעו כי קרם הגנה גורם לחץ המיטוכונדריה ושינויים ספיגת התרופות שורות תאים מסוימים.

מחקר שפורסם בכתב העת Journal of Health Science על ידי המכון הלאומי למדעי הבריאות ביפן בחן מייצביםשל UV המשמשים חבילות מזון כמו תוספי פלסטיק. 

הם מצאו כי כמה מייצבים UV בכמה מוצרי קרם ההגנה יש אסטרוגניות של MCF-7 תאי סרטן השד.
חשיפה לשמש יכול להגן עליך מפני סרטן !
השמש אינה גרועה כפי שהיא משווקת.
עם זאת, תאגידים עוסקים ברווח, לא באנשים.
עם זאת, מספר מחקרים עשו את ההקשר, המאשר כי כמות נאותה של חשיפה לשמש יכול למעשה להגן עלינו מפני סרטן העור.
כפי שרבים מכם כבר יודעים כבר, בני האדם דורשים חשיפה לשמש לאור ויטמין D.
כוויות שמש הן אכן דאגה, ויש מחקרים רבים המקשרים כוויות שמש למלנומה, אך בשל מגוון רחב של גורמים, כגון שינויים תרבותיים ומסעות שיווק, העור שלנו הפך פחות עמיד לחשיפה לשמש. אם אתה מבלה חלק גדול מזמנך בשמש, העור שלך מסתגל לבנות חסינות טבעית.
אנחנו בנויים באופן טבעי כדי לקבל ויטמין D רק מהשמש……
קיץ נעים , תבלו !
http://wisemindhealthybody.com/collective-evolution/sunscreen-causing-cancer-not-sun/?utm_medium=social&utm_campaign=postplanner&utm_source=facebook.com
סרטון הסבר פשוט ומובן על השפעת ויטמין D